O FIRMIE

O FIRMIE

 
Firma  "FRAWENT" Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,  Spółka Komandytowa istnieje na rynku od 17 sierpnia 2018 roku. Powstała ona z przekształcenia Przedsiębiorstwa Usługowego "Frawent" Franciszek Piskorski.

Od ponad 20 lat świadczymy usługi z zakresu ślusarstwa, tokarstwa, kowalstwa, blacharstwa i wielu innych pokrewnych dziedzin. Specjalizujemy się w montażu filtrów odpylających, wentylatorów i cyklonów,  transporcie pneumatycznym trocin oraz w zakresie usług dźwigiem, podnośnikiem koszowym. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi i firmami.

Strategią działania przedsiębiorstwa jest wykorzystanie najlepszych materiałów i rzetelne wykonanie zleceń pod okiem specjalistów. Nasze systemy odpylające skierowane są zarówno dla dużych jak i małych zakładów oraz klientów indywidualnych. Od lat zdają swój egzamin w wielu firmach w Polsce.

Nasze usługi podlegają ciągłym ulepszeniom a odpowiednie wsparcie techniczne sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.
<- powrót
Mapa dojazdu do FRAWENT
FRAWENT
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

ul.Przemysłowa 7
64-200 Wolsztyn
tel/fax +48 68 347 61 00

E-mail: biuro@frawent.pl
www.frawent.pl
 liczba odwiedzin: 26447      online: 1
© 2018 MBEST