DORADZTWO

Doradztwo, serwis

 
Problemy z jakimi zwracają się do nas inwestorzy stają się naszymi problemami. Zwracamy szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdego zapytania. Wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest kompleksowa obsługa naszych klientów dlatego oferujemy Państwu usługi w zakresie:

  •     opracowania indywidualnych koncepcji
  •     opracowania projektów wykonawczych i powykonawczych
  •     realizacji instalacji w oparciu o sprawdzone i niezawodne urządzenia i materiały wysokiej jakości
  •     przeprowadzenie szkoleń z obsługi instalacji na zakładzie inwestora serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonanych instalacji

Nasza oferta obejmuje także prowadzenie serwisu urządzeń oraz całych linii technologicznych. Serwis ten może być prowadzony na zasadzie podpisanej umowy serwisowej lub na podstawie zamówienia wystawionego w przypadku wystąpienia stanu awaryjnego.

Firma Frawent dysponuje wyspecjalizowaną kadrą pracowników tworzącą dział Serwisu i Montażu. Dział ten gwarantuje profesjonalną obsługę naszych klientów w trakcie realizacji nowych inwestycji, a także modernizacji i remontów już istniejących urządzeń i instalacji.
Posiadamy w pełni wyposażone samochody serwisowe aby w szybki i łatwy sposób realizować zlecenia naszych klientów. W razie konieczności naprawy warsztatowej podzespołu serwisowanego urządzenia dysponujemy własnym warsztatem z fachową kadrą oraz parkiem maszynowym.
W przypadku napraw urządzeń i maszyn wielkogabarytowych posiadamy podnośniki koszowe oraz dźwig 30 tonowy - dzięki czemu jesteśmy samowystarczalni i kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia.

Nasza oferta obejmuje prowadzenie serwisu urządzeń oraz całych linii technologicznych. Serwis ten może być prowadzony na zasadzie podpisanej umowy serwisowej lub na podstawie zamówienia wystawionego w przypadku wystąpienia stanu awaryjnego.

Wieloletnia praktyka pokazuje, że nie ma dwóch takich samych rozwiązań dla realizacji instalacji w poszczególnych procesach technologicznych. Dlatego staramy się rozpatrywać każdy przypadek indywidualnie. 
<- powrót
Mapa dojazdu do FRAWENT
FRAWENT
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

ul.Przemysłowa 7
64-200 Wolsztyn
tel/fax +48 68 347 61 00

E-mail: biuro@frawent.pl
www.frawent.pl
 liczba odwiedzin: 28702      online: 1
© 2018 MBEST